Hodonínska-chodník-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení

chýba pokračovanie chodníka/cesty popri Hodonínskej ku krematóriu a Obi. stačilo by cca 100 m chodníka, aby sa dalo z Lamac- staré záhrady dostať peso ku krematóriu a Obi.

21. január 2019

Ivan Erben

Nielen chodnik. Pri realizacii kruhoveho objazdu tuto cestu rozbili a konci nikde - napojenie na Hodoninsku bolo zrusene - z asfaltovej cesty je zrazu taka polna cesta, ktora konci nikde.
23. január 2019

Daniela Halasova

Nesúhlasím so zaradením podnetu ako neriesenym. Určite je to dôležité riešiť. Lamac stratil po výstavbe kruhového objazdu pešie a cyklistické prepojenie s obchodným centrom okolo OBI a s krematoriom. Jedná sa o pár desiatok metrov. Keď to nemá v kompetencii samospráva Lamača ani Záhorskej Bystrice, tak potom magistrát alebo správa ciest... Veď nemôžu cestu, ktorá tam bola a teraz má slepé ukončenie, len tak zrušiť, keď tam ľudia potrebujú chodiť! prečo musím kvôli jednej zastávke nasadiť na autobus???
23. január 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
status podnetu neriešený sa pri podnete zmení automaticky v momente, ak samospráva neodpovie do lehoty 14 dní od zverejnenia podnetu, čo je presne tento prípad. V takom prípade samosprávu opätovne oslovujeme s prosbou o vyjadrenie a riešenie situácie. V rámci tohto podnetu zatiaľ nastala iba úplne pôvodná zmena zo samosprávy Lamača na miestny úrad Záhorská Bystrica. Tam tento podnet opätovne preposielame.


Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com
12. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
Hodonínska ulica patrí pod správu Magistrátu hl. mesta SR Bratislava. Váš podnet posunieme na cestný správny orgán - Bratislava hl. mesto SR.

referát výstavby a dopravy
Ing. Jana Liďáková
13. február 2020

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

sme radi, že vám záleží na stave nášho mesta. O vašom podnete sme informovali kompetentné oddelenie, ktoré sa ním už zaoberá.

S pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.