Mierová-kanalizácia-chýbajúci poklop

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Katarina 05. januára 2019

poskodeny kanal na chodniku kde trcia dreva ludia to musia obchadzat. je potrebne akutne riesenie

08. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
10. január 2019

Odpoveď samosprávy

Uvedené miesto sme označili prenosným dopravným značením a opravu zabezpečíme prostredníctvom nášho dodávateľa.


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
17. január 2019

Ružinov - Prievoz

Dobrý deň,
Včera bol osadený nový poklop jeho okolie dostane ešte trocha asfaltu a hotovo.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania