Balkánska-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Peter 05. januára 2019

Dobry den,

Dnes som sa - podobne ako dalsich par vodicov - stal obetou vytlku pred zastavkou "Kastiel Rusovce" v smere do Bratislavy. Odniesli si to obe prave gumy tak, ze to neurobi ani oprava defektu a gunmy su jednoducho na vyhodenie.

Predmetny vytlk nebol nijako oznaceny, ci uz znackou nerovnost na vozovke, limitovanou rychlostou alebo inym vhodnym sposobom umoznujucim vodicom predist stretu s vytlkom.

Podotykam, ze kvoli snehu/dazdu v spojeni s tmou vytlk nebol nijako identifikovatelny a pocas cakania na odtah takto dopadlo viacero vodicov (pre ilustraciu dokladam foto)

Skoda zatial neznama, hadam to odnesu iba gumy.

Tymto by som rad poprosil kompetentnych o zjednanie napravy.

Peter

08. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
08. január 2019

Juraj Sabo

Poprosím aj o nápravu rozbitej cesty v smere z Rusoviec do Petržalky odbočka na stavbu diaľnice, včera som tam roztrhol gumu a som rád, že len to a nie som prvý. Nákladné a stavebné autá už dokončili aj tak rozbitú cestu. Vyhnúť sa v tejto časti výtlkom nedá, keďže sú tam zúžené pruhy.
10. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, oprava výtlku je zadaná dodávateľovi.

Ďakujeme za trpezlivosť.

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.