Budovateľská-chodník-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

V riešení
meno
Slava 06. januára 2019

Prosim o oprava chodnika pred vstupom do MS Budovatelska, zo strany Budovatelska 10. Chodnik jev dezolatnom stave, plny vytlkov a dier.

18. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
po prešetrení bolo zistené, že uvedený chodník sa nachádza na pozemku v správe mestskej časti ale samotnú stavbu chodníka mestská časť neeviduje v majetku. Momentálne preverujeme možnosti ako zabezpečiť opravu v súlade s právnymi predpismi

Útvar pre styk s verejnosťou
Miestny úrad Ružinov

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania