Rybničná-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

Vyriešený
meno
Martin 07. januára 2019

Na Rybničnej ulici, kúsok pred križovatkou s Roľníckou sa nám pod sneh schoval dosť veľký výtlk a číha na svoje budúce obete. Vyhliadol si už zopár pneumatík a diskov. Cesta sa drobí a vyžadovala by rozsiahlejšiu opravu, no tento výtlk tak dlho čakať nemôže. Prosím o nápravu ak to počasie umožní.

08. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet.
Postupujeme ho na riešenie príslušnému odbornému referátu úradu a o výsledku Vás budeme informovať.
Vzhľadom na to, že riešenie tohto podnetu vyžaduje komunikáciu s magistrátom, ktorý má v správe cestu, prosíme o pochopenie a trpezlivosť.



Mgr. Igor Kňazovický
Sekretariát
Mestskej časti Bratislava-Vajnory
09. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň Martin,
ďakujeme za podnet uverejnený na Odkaze pre starostu. Keďže Rybničnú ulicu má v správe magistrát, posunuli sme mu tento podnet. Z ich stanoviská uvadzame, že opravy výtlkov na celej Rybničnej boli nahlásené dodávateľoskej firme. Opravené budú keď to poveternostné podmienky dovolia. Ešte pre úplnosť uvádzame že v roku 2019 sa bude opravovať Rybničná ulica v úseku od intravilánu Vajnôr po KJG a ulica Pri mlyne od opraveného úseku po Roľnícku.

Kto? Magistrát hl, mesta, oddelenie správy komunikácií.

Ing. Jana Julény Tomanová
Oddelenie stavebné, ÚP, ŽP a dopravy
31. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň Martin,
spomínaný výtlk e odstránený.

Ing. Jana Julény Tomanová
Oddelenie stavebné, ÚP, ŽP a dopravy
Mestská časť Bratislava – Vajnory

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania