Vajnorská - výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Martin 07. januára 2019

Na Vajnorskej ulici, kúsok za križovatkou so Starou Vajnorskou v smere do mesta sa dlhodobo tvorí rad výtlkov v jazdnej dráhe pravého pruhu. Žiaľ, oprava je vždy iba provizórna a záplata na záplate v záplate si počkala na zimu. Momentálne sa tam otvorila diera s hĺbkou 10+cm, ktorá si rozhodne zaslúži povšimnutie skôr, kým sa v nej začnú strácať autá. Prosím o označenie a urýchlenú opravu hneď ako to počasie dovolí vzhľadom na dôležitosť tohto miesta pre dopravu. Ďakujem.

09. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
19. február 2019

Martin

Tento výtlk bol opravený do necelého týždňa po nahlásení ale oprava dlho nevydržala. Blíži sa koniec februára - teda neubehli ani dva mesiace a povrch sa znovu rozpadá len pár centimetrov od miesta poslednej záplaty. Túto opravu bude treba vykonať poriadne, lebo je to len sypanie peňazí do bezodnej diery. Prosím magistrát aby trval na kvalitnej oprave takto dôležitého a vyťaženého miesta. Ďakujem
23. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania