Pifflova-chodník-neposypaný

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Zaslané samospráve

chodnik na zastavku mhd dvory druhe rano na chodniku suvysla vrstva ladu vcera som len tak tak vysiel hore dnes je na lade sneh. Zaujimave je ze na opacnej strane lad nieje tam bol odpratany pocas dna.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.