Budatínska-kôš-preplnený

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Miro P Haffy 08. januára 2019

Kose neboli min. 2 tyzdne vysypane,

10. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za váš podnet. Situáciu sme preverili a následne dňa 8.1.2019 Miestny podnik verejnoprospešných služieb nádoby na odpad vyprázdnil. Za vzniknutú situáciu sa ospravedlňujeme.
Kto? Miestny podnik verejnoprospešných služieb
Kedy? Podnet sme riešili ihnneď.

Miestny úrad Bratislava - Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania