Ružinovská-vertikálna značka-chýbajúca

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Jan Bakos 08. januára 2019

Na začiatku zmiešaného cyklo-chodníka pri ružinovskom zimnom štadióne chýba značka C12 (chodci a cyklisti).
Čiže autá, ktoré sa sem dostanú vďaka chýbajúcim stĺpikom (https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/57950/chybajuce-stlpiky-proti-parkovaniu) sa môžu veselo vyhovárať, že nevedia, že parkujú tam, kde nemajú.

Prosím o doplnenie značky.

08. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
11. január 2019

Barbora

Myslím, že pridanie značiek sa tak skoro neuskutoční. Skončí to rovnako ako s chýbajúcim priechodom na tomto mieste.
14. január 2019

Jan Bakos

Tiež poprosím o pridanie značenia (alebo stĺpikov) aj na hranicu pololegálneho parkoviska a cyklochodníka.

Barbora: Uvidíme. Na nevyznačenie priechodu majú (síce blbý, ale majú) dôvod, že tadiaľ chodia sanitky. Tu podobný dôvod snáď nieje.
30. september 2019

Jan Bakos

Poslal som pripomínajúcu infožiadosť a čuduj sa svete - dopravné značenie bolo schválené v septembri 2019 (otázku, či pred alebo po infožiadosti nebudem rozmazávať).

Čiže už čakáme "len" na vyznačenie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania