Šuty-cesta-neodhrnutá

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Vajnory

Vyriešený
meno
Emil Laja 08. januára 2019

Dobry den, preco sa zabuda na ulicu Śuty slepu od druzstva . Pravidelne nie je odhrnuta ako ulica Osloboditelska. Co tam byvaju inaksi ludia ako v ostatnych castiach Vajnor.


Dakujem Emil Laja

09. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, Emil Laja,
ďakujeme za Váš podnet. Podľa Operatívneho plánu zimnej údržby (http://www.vajnory.sk/sites/default/files/opzs_vajnory_navrh_0_0.pdf) je vami spomínaná ulica Šuty zaradená do 3. modrej zóny čistenia a v nej sa odpratávanie snehu až po 1. a 2. zóne. Včerajší deň bol náročný aj pre externú firmu ktorá nám zabezpečuje odhrabávanie snehu. Dnes bude táto ulica očistená. Čistenie ulíc je rozdelené do zón z dôvodu rôznych správcov ulíc. (Osloboditeľská je v správe magistrátu hl. mesta, ktorý tam zabezpečuje zimnú údržbu.) Externá firma bola upozornená na spomínanú časť ulice aby sa na ňu nezabúdalo. Za pochopenie ďakujeme.


Mgr. Igor Kňazovický
Sekretariát
Mestskej časti Bratislava-Vajnory

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.