Popolná-cesta-neodhrnutá

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Rača

V riešení
meno
Katarina Lindbergh 09. januára 2019

Dobry den, na odbocke vlavo z Popolnej ulice pri cisle domu 59 je v strede odbocky nahrnuta kopa snehu odhrnacom, ktory upravoval cestu tak, ze odhrnuty sneh vytvoril vyssi murik/ snehovu barieru, ktora znemoznuje pristup na nase pozemky a k nasim nehnutelnostiam vyssie na kopci na konci odbocky. Chcela by som poziadat o sprejazdnenie aktualnej snehovej beriery a zaroven o to, aby do buducna odhrnac neodhrnal sneh tymto sposobom. Za porozumenie dakujem, Katarina Lindbergh, Miroslav Galik

09. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za upozornenie. V rámci trasovania zimnej údržby upozorníme našich pracovníkov, aby dbali na priechodnosť podobných úzkych uličiek. Podľa kapacitných možností na miesto vyšleme našich pracovníkov, aby nahrnutú stenu spriechodnili.

S pozdravom

MÚ Rača - oddelenie životného prostredia

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania