Štefana Králika-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Neriešený
meno
Ján 10. januára 2019

V druhom polroku 2018 sa na sídlisku vymieňali tepelné rozvody. Následne chodníky, ktoré boli počas výmeny rozvodov rozbúrané, boli vyasfaltované. Na okrajoch nových chodníkov ale zostali šalungy. Niekde boli dosky dokonca odstránené a zostali iba kolíky (drevené a kovové). Hrozí úraz alebo vypichnutie oka.

Dňa 1. decembra som dal podnet na odstránenie kolíkov:
https://www.odkazprestarostu.sk/bratislava/podnety/60764/odstranenie-kolikov
Kolíky boli odstránené na mieste, ktoré som označil na mape. Je problém, aby firma skontrolovala všetky chodníky, ktoré rozbúrala a vyasfaltovala? Prosím skontrolujte všetky chodníky a odstráňte kolíky. Ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania