Pavla Horova-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

Vyriešený
meno
Jurkov Kamarát 10. januára 2019

Dlhodobo odstavené vozidlo. Pred časom bolo nahlásené aj mestskej polícii, ktorá to vraj posunula miestnemu úradu. Vozidlo je odstavené na Pavla Horova 21, parkovisko za domom.

17. január 2019

Juraj Marušiak

Čo sa vŕtate do cudzích áut, asi nemáte čo robiť.
19. január 2019

Jurkov Kamarát

skor nemam kde parkovat, Jurko
28. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

kontaktovali sme Mestskú políciu.


Oddelenie samostatných referátov MČ BA-DNV
Kto? Mestská polícia SR
Kedy? apríl 2019
28. január 2019

Jurkov Kamarát

Mestská polícia to vraj posunula na MU. Písal som im tiež, či môžu preveriť, či sa to auto aj nehľadá. Lebo je v dobrom stave a možno ho majiteľ hľadá. Ale odpoveď mi na to nedali. Je škoda nechať ho hniť odstavené.
04. marec 2019

Ivan Púpava

Ak má vozidlo neplatnú TK a EK, tak podnet musí riešiť okresný úrad Žiar nad Hronom, keďže vozidlo má TsEČ ZHXXXXX
04. marec 2019

Jurkov Kamarát

Už je odtiahnuté.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania