Gagarinova-chodník-neodhrnutý

Zodpovednosť za riešenie: Určuje sa

Zaslané samospráve
meno
Miriam 09. januára 2019

Na frekventovanom chodniku od zastavky Hranicna (pri predajni Opel) po priechod pre chodcov bol neodhnuty chodnik. Pri topeni snehu je “schodny” cez vodu alebo blato. Bolo by vhodne nanosy snehu odpratat. Dakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.