Kadnárova-parkovanie-problémové

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
LS 09. januára 2019

dobry den,

na Kadnarovej ulici pri Zlatom Kridle, je chodnik, ktoreho celu sirku zaberaju auta. Mozno by ho aj nejaki ludia vyuzivali, hlavne, ak nechcu ist cez celkom neprehladny prechod za zakrutou.

Kazdopadne, ak by to mali byt oficialne miesta na parkovanie, tak by bolo vhodne to povolit dopravnou znackou. Ak by to mal byt chodnik, tak tam naopak nemaju co robit auta.

10. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Kadnárova ulica je v správe magistrátu, preto im podnet preposielame.

S pozdravom

MÚ Rača
15. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania