Osadná - poškodená značka

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Novomestan 10. januára 2019

Značka leží na zemi a ide o dôležité značenie.

14. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnetom sa už zaoberá oddelenie investícií a verejného obstarávania.
Poškodená značka bude čoskoro osadená.


Kancelária starostu
15. január 2019

Matej Šebej

Dobrý deň, ulici Osadná č.2, Bratislava-Nové Mesto je na chodníku pohodená dopravná značka zákaz odbočenia a hlavná cesta.
17. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Podľa vyjadrenia oddelenia investícií a verejného obstarávania poškodená značka bola opravená.

Kancelária starostu
18. január 2019

Novomestan

Opravené. Značka už stojí.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania