Zastaralá značka na Zohorskej 3

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Karlova Ves

Neriešený
meno
Michal 10. januára 2019

Prosim preverit opravnenost dopravnej znacky, ktora zo zakona nesplna normu.

Dakujem pekne.

10. január 2019

Michal

Znacka sa nachadza na parkovisku pred obchodnym domom Centrum v Karlovej vsi, pred SWANom.
11. január 2019

U NAS TAKA OBYCAJ

to swan pouziva stare spztky BA...xx
12. január 2019

Miroslav Kováč

predmetné auta nemajú ani ztp parkovacie preukaz za predným sklom, čo porušuje bod4 záväzných podmienok vyhradeneho parkovania MČ KV :)
27. január 2019

Michal

Ako je mozne, ze sa podnet neriesi? To kto uz pracuje na tom mestskom urade??? Aky "nas clovek" ?
To si moze hocikto vytlacit na tlaciarni znacku a fixkou napisat SPZ?
Kto vydal zdravym ludom ZTP preukazy???
Ci to treba medializovat, aby sa to riesilo???
Cakam na odpoved samospravy.

dakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania