Klemensova-stavby a budovy-zlý stav budovy

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

V riešení
meno
Peter Lukáč 11. januára 2019

Budova na rohu Klemensovej a Jakubovho námestia má deravý odkvap, z ktorého “prší” voda rovno na chodník a chodcom na hlavy a tvorí na chodníku mláku.

01. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za váš podnet, ktorý sme odovzdali inšpektorovi verejného poriadku, aby ho preveril. O výsledku vás budeme informovať.

Martina Štefániková, oddelenie komunikácie MÚ Bratislava - Staré Mesto
10. apríl 2019

Filip

Pri kazdom dazdi sa situacia opakuje, naposledy dnes rano. Zacina tym trpiet znova aj dlazba, vytvara sa pomaly ale isto priehlbina. Vzhladom na to ze sme sa konecne dockali novej by bolo vhodne aby toto zhorsovanie nepokracovalo. Ulica v celku nevydrzala dlhsie ako polroka do dalsej rozkopavky. Prosim o urychlene odstranenie zavady.
12. apríl 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve s prosbou o riešenie situácie.

Juraj Hurný
Odkaz pre starostu
hurny.odkaz@gmail.com
30. máj 2019

Filip

Stale a stale to otravuje zivot chodcom a nici chodnik, pri poslednych dazdovych dnoch vlastne bez prestavky.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania