Klemensova-stavby a budovy-zlý stav budovy

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

V riešení
meno
Peter Lukáč 10. januára 2019

Budova na rohu Klemensovej a Dunajskej nemá odvod vody z odkvapu. Odkvapy končia na chodníkoch a voda z nich hneď na niekoľkých miestach tečie priamo na chodník, po ktorom sa teraz keď sa topí sneh kvôli veľkým mlákam nedá chodiť. Je to nezodpovedné, zvlášť keď je budova využívaná a nebezpečné, keď môže voda na chodníku zamrznúť a niekto sa na nej môže zabiť. A v neposlednom rade je to hlavne arogantné.

01. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za váš podnet. Preposlali sme ho inšpektorovi verejného poriadku, ktorý ho preverí. O výsledku vás budeme informovať.

Martina Štefániková, oddelenie komunikácie MÚ Bratislava - Staré Mesto
29. marec 2019

Peter Lukáč

Prešli skoro dva mesiace, odpoveď nikde, stav bezozmeny. Čo zistil inšpektor a aké kroky podnikol?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania