Kadnárova-Dopravné značenie-iné

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Vladimir Benadik 11. januára 2019

Dobry den,
zariadenie na meranie rychlosti na Kadnarovej ulici v smere do mesta pred odbockou na Zlate kridlo je uz niekolko dni nefunkcne. Prosim o napravu.

Dakujem
Benadik

14. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ulica Kadnárova je v správe magistrátu, a teda aj dopravné značenie spravuje magistrát. Preto im podnet preposielame.

S pozdravom

MÚ Rača
15. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
16. január 2019

Martin U

Meranie rýchlosti je už funkčné.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania