Hradská-vertikálna značka-chýbajúca

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
bibiana zigova 11. januára 2019

Dobry den,
na Hradskej ulici v Bratislave pred odbockou na Majersku ulicu smerom do Vrakune zmizla znacka oznacujuca prechod pre chodcov. Velka stvorcova s reflexnym okrajom. Prosim o instalaciu nakolko prechod pre chodcov je frekventovany a nebezpecny, je neosvetleny. Vdaka Zigova

14. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, ďakujeme za podnet. Zasielame podnet na Magistrát hl.mesta SR, ktorý je správcom danej komunikácie v Bratislave. Pekný deň

Mgr.Henrieta Dvorská
16. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.