Eisnerova-chodník-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

V riešení
meno
J. 11. januára 2019

K bráne na cintorín od Eisnerovej ulice, pri obchode Kraj, chýba chodník. Brána je dostupná len po vyšliapanom chodníku, ktorý je navyše vo svahu. Jazda s kočíkom alebo invalidným vozíkom je tadiaľto veľmi nepríjemná a takmer nemožná a za zhoršených podmienok (sneh, ľad, mokro) je úsek viac či menej nebezpečný aj pre peších.

30. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme Vám za podnet a pri plánovaní rekonštrukcií a opráv chodníkov sa týmto podnetom budeme zaoberať.

S pozdravom

Ing. Karol Oreský
Vedúci oddelenia výstavby, dopravy a životného prostredia
Miestny úrad Devínska Nová Ves
Novoveská 17/A, 843 10 Bratislava
03. marec 2019

Anton Vojčák

Nezabudnite potom prosím opraviť aj ten kúsok úplne rozsypaného chodníka od hlavnej cesty od priechodu pre chodcov smerom k cintorínu ;)
Ďakujeme.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania