Horská - výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Vyriešený

Ulican Na Grunte 3 - Uz par mesiacov sa postupne prehlbuje vytlk na ceste.

15. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na oddelenie investícií a verejného obstarávania.

Kancelária starostu
16. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Podľa vyjadrenia oddelenia investícií a verejného obstarávania komunikácia Horská je účelová komunikácia, ktorá nie je zaradená do siete miestnych komunikácií, nie je v správe MČ BANM.

Kancelária starostu
16. január 2019

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Komunikácia Horská je účelová komunikácia, ktorá nie je zaradená
do siete miestnych komunikácií, nie je v správe MČ BANM.
16. január 2019

Peter M

Uvedeny vytlk je na ulici Na Grunte, avsak v aplikacii to nebolo mozne označiť. Vzťahuje sa uvedené stanovisko aj na túto ulicu?
25. júl 2019

Peter M

Overenie stavu podnetu - podnet bol vyriešený

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania