Výtlk v križovatke Karloveská - Molecova

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
U NAS TAKA OBYCAJ 14. januára 2019

Dufam, ze nove vedenie Bratislavy nedopusti mrhanie penazi na neodborne opravy vytlkov, predlzovanie terminov a tym padom nebezpecne spomalovanie resp. nekvalitne opravovanie zasypania vytlku lopatovym sposobom bez vyrezania a nasledneho zaliatia smolovou hmotou.
Pozicia vytlku: krizovatka Karloveska - Molecova.
Konkretne tento vytlk je uz druhykrat v tejto zime opat nebezpecny, nahlasovany je skoro denne a nic sa nedeje, iba sa oznacuje farbou!

Poprosim o vyjadrenie dovodu lacnej verzie opravy.

Obyvatel Karlovej Vsi

15. január 2019

U NAS TAKA OBYCAJ

opravene .. aj ked lacnou verziou...
15. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
27. február 2019

U NAS TAKA OBYCAJ

davno opravene na Balkansky sposob

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania