Pavla Horova-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Vyriešený
meno
Filip Karaba 16. januára 2019

Stavebnik po sebe zanechal sputosenu plochu, ktora bola pred jeho zasahom dokonale rovna, plne zatravnena a pouzivana na spolocenske udalosti (Samove dni, jarmoky, kolotoce, cirkus). Minimalna naprava by mala byt, aby danu plochu stavebnik zarovnal, aby na nej neboli polmetrove ryhy po tazkej technike.

17. január 2019

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: Teplo GGE
17. január 2019

Filip Karaba

Mohli by ste mi prosim poslat kontakt na osobu zo samospravy, ktora sa takto k neporiadku vyjadrila? Bola to prave samosprava, ktora povolila nezakonne odkladanie bordelu na danu plochu, a teda samosprava by mala nahanat "zodpovedny" subjekt, nie obcania.
17. január 2019

Patricia

filip, zachvilu sem pride odpoved od gge, ze plochy upravia, ked sa bude dat, cize na jar 😁 a snad to dodrzia
21. január 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,

takáto odpoveď samosprávy sa zverejní automaticky v prípadoch, ak kompetentné osoby vyhodnotia podnet ako taký, ktorý nie je v ich pôsobnosti. Takáto odpoveď tak chodí automaticky, v snahe automatizácie priebehu podnetu. Medzitým sme novej zodpovednej inštitúcii tento podnet preposlali.

Juraj Hurný
hurny.odkaz@gmail.com
21. január 2019

Filip Karaba

Dobry den pan Hurny,
vdaka za info a preposlanie podnetu.
Filip
22. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vzhľadom nato, že k ukončeniu využívania danej plochy došlo v decembri a teda keď sa už nedala nanovo vysiať tráva bude daná plocha, tak ako všetky ostatné dotknuté rekonštrukciou rozvodov, rekultivovaná a navrátená do pôvodného stavu na jar, hneď ako to dovolia klimatické podmienky. Toto navrátenie danej plochy do pôvodného stavu je riešené aj zmluvou s vlastníkom daného pozemku.

s pozdravom
Ing. Stanislav Gajdošík
riaditeľ prevádzky DNV, Teplo GGE s.r.o.
22. január 2019

Filip Karaba

Pan Gajdosik,

dakujem za odpoved, a som velmi zvedavy.

Karaba
28. jún 2019

Obyvatelka DNV

plocha je uz zatravnena

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania