Hrobákova-vertikálna značka-poškodená

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

Vyvrátená značka asi vetrom.....?

31. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

značku dáme opraviť prostredníctvom zmluvného dodávateľa.
Kto? zmluvný dodávateľ
Kedy? čo najskôr

Miestny úrad Bratislava - Petržalka
15. február 2019

Monika Kozáková

Značka je už opravená.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania