Rovniankova-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Palo 17. januára 2019

Auto s PK značkou stojace cca. 2+ roky na tom istom mieste bez pohnutia, t.č. už aj bez platnej TK a EK. Nepojazdné. Majiteľ ho nepoužíva a nejazdí s ním za dobu odstavenia ho akurát 1x otočil na tom istom mieste, aby vykázal pohyb. Sám jazdí iným...

21. február 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Prostredníctvom povereného pracovníka sme uvedené vozidlo preverili. Následne boli cez príslušný orgán zistené osobné údaje jeho držiteľa, ktorému obratom mestská časť Bratislava - Petržalka odoslala výzvu na odstránenie vozidla z verejného priestranstva v udelenej lehote. Ak po doručení výzvy na odstránenie a následnom uplynutí lehoty na odstránenie držiteľ svoje vozidlo neodstráni, urobí tak miesto neho mestská časť Bratislava - Petržalka prostredníctvom svojho zmluvného partnera s následným premiestnením na záchytné parkovisko.

Ing. Ladislav Milincký, oddelenie životného prostredia, mestská časť Bratislava - Petržalka
03. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vozidlo bolo odstránené jeho držiteľom v udelenej lehote, po výzve mestskej časti Bratislava – Petržalka.

MÚ BA - Petržalka
27. jún 2019

Peter

Ďakujeme za riešenie, akurát toto auto je už týždeň späť na svojom zimovisku... Verím, že jestvuje možnosť vyriešenia, nakoľko predpokladám, že auto tu bude blokovať parkovné miesto, tak ako predtým...
14. júl 2019

Peter

No pán majiteľ už stihol spraviť z auta odstránením 2 kolies vrak... a dal dole EČV... stav cca. od 05072019...

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania