Rusovská cesta-cesta-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Ajeťák 16. januára 2019

Na zakrúžkovanej časti fotky z Google Maps sa nachádza obrovský výtlk, ktorý nie je ani označený ale je dosť nebezpečný, poprosím o rýchlu (a aj kvalitnú, keďže na fotke zo streetview, je vidno, že už bol opravovaný) opravu.
Ďakujem

22. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
24. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vo veci Vášho podnetu Vás informujeme, že výtlk je nahlásený dodávateľovi prác, ktorý zabezpečí jeho vyspravenie.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
20. február 2019

Ajeťák

Výtlk bol opravený, ďakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania