Opustené vozidlo na Segnerovej 1

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Karlova Ves

Vyriešený
meno
dobrý_sused 17. januára 2019

Dobrý deň,
poprosil by som o odstránenie dlhodobo odstaveného vozidla bez platnej TK/EK.

18. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobry den. Majitela vozidla vylustrujeme prostrednictvom KRPZ a nasledne ho pisomne vyzveme na odstranenie vozidla v lehote do 60 dni.

Halina Trubinyiova
oddelenie dopravy a ZP
MiU MC Bratislava - Karlova Ves
17. február 2019

Lukáš Bartošovič

uz je tam vyzva, snad sa 16.04.2019 dockame odstranenia tohto zbytocneho vozidla (ale mozno aj skor)
24. apríl 2019

Jakub

Uz je 8 dni po lehote a auto stale nebolo odtiahnute
27. apríl 2019

Lukáš Bartošovič

tak tak, cas tohto Passatu sa naplnil, noze povolajte do sluzby chlapov z odtahovky...
24. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Odtah vozidla je objednany. Z dovodu vytazenosti a naplnenej kapacity zmluvnej odtahovej spolocnosti, musime cakat. Odtahuju vozidla zo vsetkych MC.

Halina Trubinyiova
oddelenie dopravy a ZP
MiU MC Bratislava - Karlova Ves
04. jún 2019

Jakub

Vybavene :)
Dakujeme
04. jún 2019

Erik Kevin Meszaros

Auto sme dnes odtiahli
07. jún 2019

dobrý_sused

Verím, že sa autíčkám bude na Záhorí páčiť. :)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania