Holíčska-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Radoslav 18. januára 2019

Dobry den.

Na Holicskej ulici bol minuly rok spraveny novy asfalt na ceste asi v dlzke 100 metrov, co bolo super. Skoda ze sa to nepotiahlo este o dalsich 100 metrov dalej z oboch stran, lebo hned za opravenym usekom je z oboch stran viacero stale sa zvacsujucich vytlkov. Da sa s tym nieco spravit? Najlepsie cely asfalt vymenit, lebo vytlky sa budu opakovat kazdu chvilu. Dakujem.

26. január 2019

Peter

mali spraviť az po policajtov cely usek je na tom zle
04. február 2019

Radoslav

Preco nie je rieseny? Da sa poslat opat?
04. február 2019

Michal Haman

Zdravím, ak k podnetu 14 dní samospráva nepridá odpoveď, status podnetu sa zmení na neriešený. Na tento fakt opäť samosprávu upovedomíme, odpoveď stále môže prísť (aj keď neskôr) a následne sa potom status podnetu zmení.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
12. február 2019

Radoslav

Diera sa stale zvacsuje. A takýchto dier je tam viac. Bolo by to treba riesit.
02. marec 2019

Peter

diery pribúdajú
19. marec 2019

Radoslav

Uz niekolko mesiacov je na kratkej ceste na Holicskej ulici viacero vytlkov. Teraz pribudli dva dalsie, po oprave plynovodu plynarmi, ktore niekolko tyzdnov nikto nezalial betonom (aj ked uz bolo aj 20C). Auta tieto vytlky musia obchadzat a tym padom moze vzniknut kolizna situacia. Poprosim opravit. Najlepsie cely usek, nielen vytlky. Lebo za par mesiacov tu bude tento podnet znova. Dakujem.
02. apríl 2019

Radoslav

Pan admin. Rad by som vedel komu sa poslal tento podnet ohladne výtlkov na Holicskej, aj podnet hroznej cesty na Jantarovej ulici (co je cesta vedla Holicskej).Ci petrzalskemu alebo bratislavskému magistratu. Chcem to riesit priamo so starostom alebo primátorom. Lebo ako je nove vedenie, tak sa zrazu vela podnetov na stranke odkazprestarostu.sk vôbec neriesi. A velmi ma zaujima preco.
11. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. O jeho doriešení Vás budeme informovať.

MÚ BA - Petržalka
03. máj 2019

Peter

vyriešené

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.