Černyševského-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený

Znecisteny chodnik listim a nevysypane smetne kose. Takisto aj detske ihrisko v hroznom stave.

09. marec 2019

Viera

Dobry den, rada by som nahlasila stale neodhrabane listie z jesene, uz prichadza jar... Po zmene starostu mam pocit, ze sa tieto sluzby zhorsili. Takisto aj vysypavanie smetnych kosov, ktore su casto krat preplnene.
09. marec 2019

Michal Haman

Podnet som opätovne preposlal samospráve s prosbou o jeho riešenie.

Michal Haman
Administrátor pre Petržalku
02. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
ďakujeme za podnet.

Znečistenie vo vnútrobloku na Černyševského ulici bolo odstránené pracovníkmi MP VPS.


Kto? MP VPS

MÚ BA - Petržalka
02. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Prikladáme aj fotodokumentáciu.

MÚ BA - Petržalka
02. apríl 2019

Viera

Dakujem za odpoved, ano cast bola odstranena. Ale skuste sa sem prist pozriet do vnutrobloku samy, lebo jedna fotka neodzrkadluje bordel aky tu je. A este by som sa chcela opytat kto ma nastarosti detske ihriska konkretne piesok v nich? Treba tiez doplnit-vycistit dakujem

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania