Námestie hraničiarov-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

Vyriešený
meno
Martin U 20. januára 2019

Modrý Mercedes trieda E. Dlhodobo odstavený oproti zastávke autobusov na nám. Hraničiarov. TK a EK mu skončili v decembri 2018, auto sa však z miesta nepohlo minimálne od leta 2018. Potrebné ho odstrániť.

21. február 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet. Prostredníctvom povereného pracovníka sme uvedené vozidlo preverili. Následne boli cez príslušný orgán zistené osobné údaje jeho držiteľa, ktorému obratom mestská časť Bratislava - Petržalka odoslala výzvu na odstránenie vozidla z verejného priestranstva v udelenej lehote. Ak po doručení výzvy na odstránenie a následnom uplynutí lehoty na odstránenie držiteľ svoje vozidlo neodstráni, urobí tak miesto neho mestská časť Bratislava - Petržalka prostredníctvom svojho zmluvného partnera s následným premiestnením na záchytné parkovisko.

Ing. Ladislav Milincký, oddelenie životného prostredia, mestská časť Bratislava - Petržalka
16. apríl 2019

Martin U

Vozidlo bolo odstránené. Podnet vyriešený.
22. apríl 2019

Martin U

Vozidlo odstránené. Podnet vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania