Za kasárňou - dlhodobo odstavené vozidlo

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený

havrovane auto

21. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet rieši oddelenie verejného poriadku.

Kancelária starostu
11. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Podľa vyjadrenia oddelenia verejného poriadku je odstavené vozidlo odstránené.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania