Kvačalova-chodník-výtlk

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený

Prepadnuý chodník a dlažba na prechode pre chodcov. V diere stojí voda a odpadky, s kočíkom sa tade nedá prejsť.

28. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

tento podnet sme zaevidovali a zaradili do plánu opráv v lokalite Nivy.

Útvar pre styk s verejnosťou
Miestny úrad Ružinov
30. máj 2019

Bbiker

diera bola opravená

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania