J. Poničana-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

V riešení
meno
J. 23. januára 2019

Po výkopových prácach (pravdepodobne Orange) vykonávaných koncom roka 2018 nebol verejný priestor (predovšetkým trávnaté plochy) uvedený do pôvodného stavu. Jamy sú len ledabolo zasypané zmesou hliny a kameňov, ktorá vytvára nevzhľadné kopčeky, prípadne nie sú zastúpené vôbec. Ide predovšetkým o ulice Jána Poničana a Ivana Bukovčana, nie je však výlučné, že podobný problém bude aj na iných uliciach.

11. február 2019

Odpoveď samosprávy

Ďakujeme za podnet, priestranstvo bude stavebníkom dané do pôvodného stavu.
Kto? Oddelenie výstavby, životného prostredia a dopravy
Kedy? v 1. polroku 2019

Sekretariát starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania