Kľukatá-chodník-znečistený

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Vyriešený
meno
Ružinov - Prievoz 27. januára 2019

Dobrý deň,
Prosím o vyčistenie chodníka a cesty od lístia ktoré upchávajú kanalizačné vpusty, ktoré by sa tiež opätovne zišlo vyčistiť.
Ďakujem

28. január 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

čistenie sme zadali dodávateľovi, po roztopení snehu budú komunikáciu čistiť.

Útvar pre styk s verejnosťou
Miestny úrad Ružinov
04. február 2019

Ružinov - Prievoz

Dobrý deň,
Chodník a cesta boli dnes vyčistené.
Ďakujem za vyriešenie.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania