Ivana Bukovčana-strom-chýbajúci

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Devínska Nová Ves

V riešení
meno
J. 25. januára 2019

Po minuloročnom výrube stromov zostal pri vchode Ivana Bukovčana 30 peň, ktorý mal byť podľa oznamu, ktorý na ňom bol svojho času umiestnený, odstránený začiatkom decembra 2018. Oznam medzičasom zmizol a zostala už len červeno-biela páska. Peň je potrebné odstrániť a na jeho miesto vysadiť nový strom.

29. január 2019

Dusan

pripajam sa k tejto ziadosti, ak bude treba a spustila by sa peticia za obnovu zelene na tejto ulici urcite rad podpisem, som viac ako rad a hrdy na ludi, ktori podavaju taketo podnety....treba uz otocit kulturu smerom navratu DNV k zelenej casti BA...dakujem vopred.
13. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň, peň bude odstránený a bude vykonaná náhradná výsadba.
Kto? DENOVA, príspevková organizácia
Kedy? v priebehu roka 2019

Sekretariát starostu
14. február 2019

J.

Ďakujem za odpoveď. Náhradná výsadba bude vykonaná na rovnakom mieste, ako rástol pôvodný strom? A bude sa takto postupovať aj v prípade ostatných stromov vyrúbaných koncom roka na uliciach Ivana Bukovčana a Jána Poničana?

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania