Šintavská-osvetlenie-nefunkčné

Zodpovednosť za riešenie: Siemens

Neriešený

Nefunkčné osvetlenie na frekventovanej ceste v blízkosti konečnej zastávky Holíčska na ul. Šintavská.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania