Vajnorská - zle viditeľný priechod pre chodcov

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Tomáš 29. januára 2019

Nebezpečný priechod pre chodcov v smere od ul.Budyšínska na ul.Vajnorská (MHD zast. Odbojárov) - výhľad na vozovku znemožňuje/blokuje strom, stĺpy + odpark.mot.vozidlo.

02. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
11. apríl 2019

Lucia Porjandova

Vajnorská-priechod pre chodcov-zle viditeľný

Prosim o zvazenie instalacie semaforov, na krizovatku vajnorska- ul. Odbojarov a Budysinska. Prechod pre chodcov Ma z dvoch uhlov zlu viditelnost. Auta tam malo kedy zastavuju. Je to najvytazenejsimprechod , kedze vedie zaroven k zastavkam elektriciek. A kazde rano tam denne prechadza mnozstvo deti smerujuce do skoly na Cesku. Kazde rano vodim deti do skoly a skolky cez tento prechod a minimalne 3 krat do tyzdna mam strach, ci mi niekto neprejde deti. Podobne krizovatky na racianskej su osadne semaforom. Minimalne tam poslite na ranne hodiny policajtov, ked deti idu do skoly.
21. január 2020

Tomáš

Vážené Oddelenie vzťahov s verejnosťou Magistrát hlavného mesta SR Bratislava,
Vážený Vecný útvar Magistrát hlavného mesta SR Bratislava,
Vážený Metropolitný inštitút Bratislavy,

od nahlásenia podnetu „Nebezpečný priechod pre chodcov“ prešlo cca 12 mesiacov a výsledok = 0 !
Prečo ?!
23. január 2020

Tomáš

23. januára 2020 (11:00)
23. január 2020

Tomáš

23. januára 2020 (11:00)

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania