Karpatská-dlhodobo odstavené vozidlá-vozidlo s EČV, bez platnej TK a EK

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Martin U 30. januára 2019

Horná časť Karpatskej ulice sa stala obľúbeným miestom na odkladanie nepojazdných vrakov. Po 2 ks VW Polo, 1 ks Škody Felicie je tu tento tmavomodrý Opel Astra. TK a EK mu skončili v októbri 2018, ale na mieste stojí očividne mesiace. Predná ŠPZ chýba, vzadu však je. Potrebné vlastníka vyzvať na odstránenie vozidla.

02. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
06. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

vo veci Vášho podnetu Vás informujeme, že na vozidlo bola vylepená výzva dňa 19.11.2018. Oprávnenej spoločnosti bude zaslaná žiadosť na odstránenie vozidla.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
25. február 2019

Martin U

Aktuálny stav. V okruhu 30 m sa tu nachádzajú viaceré vraky, chcel by som týmto urýchliť ich poriešenie. Reagoval vlastník navýzvu magistrátu?
04. marec 2019

Jozef

Jedna sa o rezidentske miesta vyhradene na parkovanie. Preco tieto auta neboli odtiahnute? 4 mesiace sa s tym nic nerobi? Ked ich potiahnem na lane do stredu krizovatky a zablokujem celu premavku, potom pre ne pridete s odtahovkou? :)
10. marec 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Hlavné mesto SR Bratislava
12. marec 2019

Martin U

Ak bola v novembri 2018 daná 60 dňová lehota na odstránenie vozidla, tak tá už uplynula. Vozidlo zatiaľ odstránené nebolo.
21. marec 2019

Erik Kevin Meszaros

Auto dnes odstranene
22. marec 2019

Martin U

Potvrdzujem, Opel bol odstránený. Vďaka a podnet je týmto vyriešený.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania