Opustený stožiar

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

Vyriešený
meno
Anonymný užívateľ 10. júna 2010

V obratisku autobusov MHD Prokofievova už niekoľko mesiacov ak nie aj viac ako rok je opustený stožiar verejného osvetlenia bez toho aby slúžil.
Buď tento stožiar vybavte verejným osvetlením nech slúži svojmu účelu alebo ho odstráňte nech nešpatí okolie a nehovoriac o problémoch vozidiel mestskej hromadnej dopravy pri otáčaní v obratisku, kde im tento opustený stožiar zhoršuje podmienky na otočenie kĺbového vozidla.

12. jún 2010

osvetlenie

Poruchy verejneho osvetlenia (ci uz spadnuty stoziar, ukradnute svietidlo, ked nesvieti) staci nahlasit tu: http://siemens.sk/osvetlenie/poruchy Dost rychlo zareaguju :)
19. jún 2010

Právnik

Správne, z uvedeného vyplýva, že je zasa zle uvedená zodpovednosť!!!
29. september 2010

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň prajem,

chcem Vám oznámiť, že závady z podnetu 657 - vandali na Petržalskom korze je odstránený.
Podotýkam, že tieto závady odstraňujeme pravidelne nakoľko vandalizmus v tejto lokalite je veľmi veľký.

Ďalší podnet č. 627 opustený stožiar - závada je odstránená. Bola osadená nová lampa verejného osvetlenia na daný stožiar.

S pozdravom

Ing. Blaho

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania