Sibírska - neodhrnutý chodník

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

Vyriešený
meno
Lucia Stitakova 04. februára 2019

Neodhrnuty chodnik na strane oproti Prezidiu PZ ludia musia chodit po ceste.

06. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,


Ďakujeme za Váš podnet. Pracovníci EKO podniku VPS nám potvrdili vyriešenie podnetu.
Chodník bol vyčistený.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania