Priekopy-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: Iné

Vyriešený
meno
Petra 01. februára 2019

Prepadnutá vozovka na miestnej komunikácii spájajúcej budovu gymnázia a zdravotné stredisko s ulicou Priekopy.

02. február 2019

Anonymný užívateľ

Magistrát a mestské časti by mali povinne prispievať/dotovať tento portál. Bez nás by vôbec nevedeli, aký majú "neporiadok" na svojom území.
04. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Mestská časť Bratislava - Ružinov môže vykonávať opravy len na komunikáciách a k nim prislúchajúcich chodníkoch, ktoré boli Mestskej časti Bratislava – Ružinov zverené do správy. Komunikácia Priekopy nie je zaradená do siete miestnych komunikácií a nie je v správe MČ Bratislava – Ružinov.

Napriek tomu, náš kompetentný zamestnanec dieru označil a túto situáciu rieši s pracovníkmi BVS.

Ďakujeme za porozumenie.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
13. február 2019

Odpoveď samosprávy

Samospráva uviedla, že zodpovedným subjektom je: BVS
06. máj 2019

Daniel

Dobrý deň, jama v strede cesty nie je doteraz opravená. Je len označená. Vodiči obchadzajuci jamu jazdia po chodníku, čím ohrozujú chodcov. Prosím o informáciu, kedy dôjde k náprave, ďakujem.
10. máj 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
na základe Vašej aktualizácie bol podnet preposlaný BVS ako zodpovednému subjektu (sluzby@bvsas.sk) so žiadosťou o vyjadrenie.

Petra Kňazeová
admin pre Ružinov
11. máj 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

v zmysle Vášho podnetu Vám tlmočíme vyjadrenie lokálneho technika sietí v znení: „V mieste prepadu komunikácie na ulici Priekopy, sa verejná kanalizácia nenachádza v správe ani majetku BVS a.s.“ Za pochopenie Vám vopred ďakujeme.

Prajeme Vám príjemný deň a tešíme sa na ďalšiu spoluprácu.

V prípade akýchkoľvek otázok môžete využiť aj služby nášho call centra (0850 123 122) v pracovných dňoch od 7:00 do 16:00 hodiny.

S pozdravom

Bc. Miloš Čáp
call centrum
Bratislavská vodárenská spoločnosť, a. s.

Prešovská 48, 826 46 Bratislava
tel.:0850 123 122
fax: +421 2 48 253 510
e-mail: sluzby@bvsas.sk
http://www.bvsas.sk
16. máj 2019

Daniel

Vyzerá to tak, že diera bola opravená. Už len odstrániť značenie, aby nazavadzalo.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania