Riazanská - odstavené vozidlo

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
pavol 04. februára 2019

Opustené vozidlo tmavo modry Opel, EČ TT 284DP s EK skončenou 11/2018 a TK 11/2018. Ma spustene pneumatiky.

05. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na oddelenie verejného poriadku.

Kancelária starostu
06. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

podľa vyjadrenia oddelenia verejného poriadku bolo odstavené vozidlo nahlásené na OUCDPK Trnava.

Kancelária starostu
25. marec 2019

pavol

Dobry den.
Auto tam stale stoji. Dakujem.
07. september 2019

pavol

Vozidlo po polroku od nahlasenia tam stale stoji. Dakujem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania