Pribinova-kanalizácia-upchatá

Zodpovednosť za riešenie: Magistrát hlavného mesta

V riešení
meno
Martin U 04. februára 2019

Pri výjazde z Pribinovej ulice oproti ministerstvu vnútra sú v oboch jazdných pruhoch upchaté kanálové vpusty v obrubníkoch. Aj smerom k Eurovei aj od nej. Potrebné vyčistiť, tvoria sa tam veľké mláky.

04. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol postúpený vecnému útvaru Magistrátu hlavného mesta SR Bratislava na posúdenie/vybavenie. O výsledku Vás budeme informovať.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom


Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
16. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za podnet a v predmetnej veci Vás informujeme, že na základe zmluvy o spolupráci so spoločnosťou Infra – Services o čistení dažďových vpustov, sme požiadali o urýchlené vyčistenie vpustov na Pribinovej ulici.

Ďakujeme za trpezlivosť a ostávame s pozdravom

Oddelenie vzťahov s verejnosťou
Magistrát hlavného mesta SR Bratislava
17. marec 2019

Martin U

Vyzerá že sa tieto vpusty čistili.
31. máj 2019

Martin U

Pribinova-kanalizácia-upchatá

Všetky obrubníkové kanálové vpusty na Pribinovej treba prečistiť. Tento v smere od umelky k Eurovei takmer vôbec neodteká.
31. máj 2019

Odkaz pre starostu

Dobrý deň,
podnet opätovne preposielame samospráve.


Matúš Sedlák
Odkaz pre starostu
sedlak.odkaz@gmail.com

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania