Farského-cesta-rozbitá (väčší úsek)

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Petržalka

V riešení
meno
Michal Majorosz 04. februára 2019

Tymto nahlasujem prepadavajucu vozovku na useku kanalizacneho poklopu. Presah je natolko velky, ze podvozky vozidiel oskieraju kanalizacny poklop.

Prepadnuta vozovka gradualne prepadava a neda sa vylucit ze sa moze jednat o poskodenu kanalizaciu, ktora podmyva lozisko vozovky.

Usek je neprimerane poskodeny a moze predstavat hrozbu pre vodicov a poskodenie na ich majetku.

11. apríl 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

ďakujeme za Váš podnet.
O jeho doriešení Vás budeme informovať.

MÚ BA - Petržalka

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania