Budyšínska - upchatá kanalizácia

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Nové Mesto

V riešení
meno
Novomestan 04. februára 2019

Na križovatke ulíc Budyšínska a Osadná je upchatá kanalizačná vpusť a je tam veľká mláka na prechode pre chodcov.

05. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

Ďakujeme za Váš podnet. Podnet bol zaslaný na oddelenie investícií a verejného obstarávania.

Kancelária starostu

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania