Skalná-neporiadok a odpadky-neporiadok vo verejnom priestranstve

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

Vyriešený
meno
Martin 04. februára 2019

Vedľa vstupu do električkové tunela na Skalnéj ulici je smetisko.

05. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
váš podnet sme preposlali inšpektorom verejného poriadku. O výsledku vás budeme informovať.

Martina Štefániková, oddelenie komunikácie MÚ Bratislava - Staré Mesto
06. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
5. 2. bol neporiadok odstránený.

Martina Štefániková, oddelenie komunikácie MÚ Bratislava - Staré Mesto

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania