Židovská-vandalizmus-graffiti

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Staré Mesto

V riešení
meno
Martin 04. februára 2019

Na Židovskej ulici sú na viacerých miestach počmárané múry.

11. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,
váš podnet sme preposlali spoločnosti TSSM, a.s., ktorá sa stará o čistotu Starého Mesta. O výsledku vás budeme informovať.

Martina Štefániková, oddelenie komunikácie MÚ Bratislava - Staré Mesto

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania