Nerudova-chodník-poškodená dlažba

Zodpovednosť za riešenie: MÚ Ružinov

Uzavretý

Na Nerudovej ulici je nekvalitne položený nový asfalt. Je zle zavalcovaní v rôznych výškach zle zarezaný. Takto položený asfalt sa začne droliť a nepôsobí ani esteticky .

13. február 2019

Odpoveď samosprávy

Dobrý deň,

úprava chodníka sa urobila tak, aby obyvatelia nemuseli dlhšie znášať diskomfort spôsobovaný pôvodným stavom až do času, kým v danej lokalite neprebehne generálna oprava komunikácií.

Mestská časť žiada označiť podnet ako uzatvorený, keďže spomínaná komunikácia spĺňa podmienky pre bezpečné užívanie.

Komunikačné oddelenie
Miestny úrad Ružinov
13. február 2019

Martin Ambra

Nechápem.

Diskusia

Pridajte obrázky
Prihlásený ako

Pridaním komentáru súhlasím s pravidlami používania

Sledovať riešenie podnetu
Chcete byť informovaní o ďalšom vývoji podnetu? a sledujte jeho riešenie.